اخبار

رضایت یک تهیه کننده از بخش هنر و تجربه فیلم فجر

رضایت یک تهیه کننده از بخش هنر و تجربه فیلم فجر
کارگردان فیلم 'خانوم' از حضور فیلم 'یحیی سکوت نکرد' در بخش هنر و تجربه سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم فجر استقبال کرد

یهیی سکوت نکرد 04 

کارگردان فیلم 'خانوم' از حضور فیلم 'یحیی سکوت نکرد' در بخش هنر و تجربه سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم فجر استقبال کرد.
به گزارش ایرنا، تینا پاکروان کارگردان و تهیه کننده سینما اظهار داشت: آثار حاضر در بخش هنر و تجربه فیلم های شاخصی هستند و از اینکه فیلم یحیی سکوت نکرد در این بخش حضور دارد خوشحالم. وی با اشاره به همکاری خود با کاوه ابراهیم پور از فیلمسازان کار اولی افزود: این کارگردان را از زمان دانشجویی در دانشکده سینما تئاتر می شناسم. پس از اینکه فیلمنامه 'یحیی سکوت نکرد' از سوی او به من ارائه شد با توجه به کیفیت فیلمنامه آن را با جان و دل پذیرفتم.پاکروان با اشاره به ویژگی های فیلم یحیی سکوت نکرد، گفت: بازی متفاوت بازیگر کودک این فیلم (ماهان نصیری) از جمله اتفاقات خوب خواهد بود و این مهم نوید حضور بازیگری جدید و پر استعداد را در سینما خواهد داد. این تهیه کننده سینما به حضور فاطمه معتمدآریا در این اثر سینمایی اشاره کرد و توضیح داد: مطمئنا بازی این بازیگر توانای سینمای ایران مورد توجه منتقدان و مخاطبان جشنواره قرار می گیرد.فیلنم سینمایی «یحیی سکوت نکرد» داستان پسر بچه ای هفت ساله است که پدرش بنا به شرایطی او را به عمه اش می سپارد. کودک عمه خود را ندیده و هیچ شناختی نسبت به او ندارد. حضور او در خانه قدیمی و فضای پر رمز و راز این خانه فضای خاصی را در داستان به وجود آورده است.فاطمه معتمد آریا، ندا جبرئیلی، تورج منصوری، رابعه اسکویی، علیرضا محمدی، مریم شیرازی و ماهان نصیری از جمله بازیگران این فیلم سینمایی هستند.سی و سومین جشنواره فیلم فجر ۱۲ تا ۲۲ بهمن برگزار می شود.

fajrfilmfestival33
۸ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۱۰
تعداد کلیک: ۱,۰۶۵

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به تصویرگستر پاسارگاد می‌باشد.